SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Helsingborgs Simsällskap
För alla, före alla andra

HS styrelse

Styrelsen

Ordförande - Richard Nilsson richard.nilsson7@gmail.com

Vice Ordförande – Magnus Jälminger

magnus@jalminger.se

Sekreterare – Camilla Lundblad

jancamilla1@gmail.com

Kassör – Daniel Frisk

daniel.frisk@helsingborgshem.se

Ledamot – Fredrik Monell

fredrik.monell@hotmail.com

Ledamot – Charlotte Wallin

charlotte1.wallin@gmail.com

Ledamot – Stefan Rosell

stefanrosell@icould.com

Ledamot – Elizabeth Karlsson

elizabeth.karlsson1@gmail.com

Ledamot – Frida Svensson

svenssonfrida25@gmail.com

 
Vi samarbetar med