Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helsingborgs Simsällskap
För alla, före alla andra
HS styrelse

Styrelsen

Ordförande – Magnus Jälminger

magnus@jalminger.se

Vice Ordförande – Richard Nilsson

richard.nilsson7@gmail.com

Sekreterare – Camilla Lundblad

jancamilla1@gmail.com

Kassör – Daniel Frisk

daniel.frisk@helsingborgshem.se

Ledamot – Fredrik Monell

fredrik.monell@hotmail.com

Ledamot – Charlotte Wallin

charlotte1.wallin@gmail.com

Ledamot – Stefan Rosell

stefanrosell@icould.com

Ledamot – Elizabeth Karlsson

elizabeth.karlsson1@gmail.com

Ledamot – Frida Svensson

svenssonfrida25@gmail.com

 
Vi samarbetar med