Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helsingborgs Simsällskap
För alla, före alla andra
Kontakt till klubben

Adress

Helsingborgs Simsällskap

Filbornavägen 105
256 61 Helsingborg
Telefon 042 – 450 84 00

 

Breddverksamhet

Babysim, kul-i-vatten (simskola) samt vuxenverksamhet har telefon 042-450 84 00, menyval 1. Telefontider är måndag – fredag  9:00 -11:30 (Ej under skollov)


Vanliga frågor Baby och Minisim

babysim@hssim.com

Vanliga frågor Simskola

simskola@hssim.com

Vanliga frågor Medley

medley@hssim.com

Vanliga frågor Vuxencrawl

vuxencrawl@hssim.com

Frågor angående skolsim

skolsim@hssim.com

Vanliga frågor Simträning

simtraning@hssim.com


Tävlingssim

Chefstränare - Sverker Maltesjö

sverker.maltesjo@hssim.com

Filborna Idrottsgymnasium NIU – Philip Carlsson

philip.carlsson@hssim.com

Ungdomsansvarig – Lars-Olof Hansson

larsolof.hansson@hssim.com


Kansli

Klubbdirektör – Anne Kjær Andersson

anne.andersson@hssim.com

070-672 6792

Kanslist – Annika Jeffsell

annika.jeffsell@hssim.com

042-450 84 00

 

Övrig kontaktinfo

HS kansli

kansli@hssim.com

Filborna Arena

reception@filbornaarena.se


 

 
Vi samarbetar med