Här kommer du till vår bokningssida
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Helsingborgs Simsällskap
För alla, före alla andra

Medley Äldre
För att åldersspannet inte skall bli för stor så finns det även grupper för barn som är äldre men kanske inte kommit lika långt i sina tekniska färdigheter. Detta gör vi för att undervisningen är lättare att nå ut om åldrarna är mer lik och när barnen är ungefär lika gamla. 

Maila medley@hssim.com om ni vill få mer info om denna nivå, dessa platser kan man inte boka utan det bästa är om ni slänger iväg ett mail så löser vi det.

Har man fler färdigheter så kommer man till vårt system som heter Simträning (se nedan för mer info)
 
Vi samarbetar med